Wewnętrzne

Podkategorie

 • PORTA

  PORTA Styl

  PORTA Koncept

  PORTA Space

  www.porta.com.pl

  To, co wyróżnia tę propozycję, to wszech­stronne walory dekoracyjne drzwi przy zacho­waniu indywidualnego podejścia do wnętrza. Ciekawy efekt wystroju można uzyskać dzięki wzornictwu, które spełnia wysokie wymaga­nia klientów. Zastosowanie matowych przeszkleń po­zwala na zachowanie intymności wnętrza oraz interesujące efekty świetlne. Modele kierujemy do klientów o kreatywnym podejściu w pro­jektowaniu wnętrza. Standardowe wypełnienie typu „plaster miodu" można zastąpić płytą wiórową otwo­rową,która charakteryzuje się lepszą wytrzy­małością i wyższą izolacją akustyczną.

  Drzwi z kolekcji Porta KONCEPT odpowiadają najnowszym trendom we wzornictwie użytkowym. Popularne wzory są oparte na trwałej i efektownej konstrukcji ramiakowej składającej się z elementów poziomych i pionowych, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów drewnianych. Jest to propozycja dla klientów, którzy oczekują drzwi w, których elementy drewniane odgrywają dominującą rolę w konstrukcji skrzydła. Kolekcja jest dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej oklein Portadecor co ułatwia dopasowanie drzwi do indywidualnej aranżacji wnętrza

  NATURA SPACE to przejaw nowego myślenia o przestrzeni. W tym podejściu najważniejsza jest umiejętność rezygnowania z nadmiernego zabudowywania pomieszczeń i przekonanie, że światło jest najlepszym kompozytorem przestrzeni mieszkalnej. Szkło podkreśla nowoczesne wzornictwo, zapewnia swobodny dostęp światła, a w połączeniu z naturalnymi okleinami czyni nasze mieszkania przytulnymi. Modele kierujemy do klientów chcących wyróżnić swoje mieszkania wyjątkowo atrakcyjnym i nowoczesnym stylem aranżacji wnętrz.

  Dostępne wszystkie modele drzwi z katalogu PORTA !!!

 • DRE

  www.dre.pl

  Drzwi wewnątrz lokalowe - przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Należy pamiętać, że takie drzwi nie nadają się do stosowania jako drzwi wejściowe z klatki schodowej do mieszkania lub w innych miejscach, w których warunki otoczenia, tak pod względem temperatury, jak i wilgotności, są nie korzystne.

  Bogata oferta pozwala każdemu Klientowi znaleźć interesujący go model skrzydła zarówno pod względem wzorniczym, jak i cenowym.

  Drzwi w kolekcji NATURA wykonane są z uszlachetnionej okleiny naturalnej charakteryzują się elegancją i doskonałym wyglądem.

  Drzwi wykończone nowoczesnym materiałem DRE CALL Decor mają wysoką odporność na ścieranie a ich estetyka porównywalna jest do oklein naturalnych. 

  Dostępne wszytkie modele drzwi z katalogu DRE !!!

 • POLSKONE
 • INNE